Jsem spokojena s poradcemi Jakubikovimi se vsim si poradi.
Jsem velice spokojena s panem Tomášem Jakubíkem vždy poradí a vše vyřeší takže 100% spokojenost velice dekuji.
Z vlastní zkušenosti po řadu let jako spokojený zákazník mohu jen doporučit. Profesionální přístup, znalosti a přehled v oboru je naprostou samozřejmostí a vždy je nabídnut ten nej. produkt šitý zákazníkovi přímo na míru.
Dobrý přehled o všech spektrech financí i pojištění. Snaží se pojištění udělat skutečně ve prospěch klienta. Finance stále ještě řešíme, ale věřím že budeme taky spokojeni.
Příjemné posezení s fajn lidmi a současně řešení svých finančních záležitostí. To je jednání s našimi finančními poradci Jakubíkovými. No prostě "řešení šité na míru".
Osobní a profesionální přístup, to můžete očekávat od manželů Jakubíkových. Mají široký přehled o spořících a pojistných produktech, proto jsou schopni nalézt řešení vhodné právě pro Vás. Děkujeme za jejich služby finančního poradce, které může doporučit ostatním lidem.
S panem Jakubíkem spoluprcujeme už několik let, a jsme s jeho službami velice spokojení. Vždy se snaží vyhovět požadavkům klienta. Jsme s jeho prací spokojení.
Děkujeme za ochotu rychlost a profesionalitu. Jakubíkovi nám pomáhají jak s aktuální, tak s budoucí finanční situací. Nenabízí nám nesmyslné produkty a netlačí do žádných nesmyslných smluv. Velmi si cením, že jde především o spokojenost klienta.
Děkuji panu Jakubikovi za zřízení skvělého pojištění i za průběžnou pomoc spolupráce, můžu jen doporučit. Pan Jakubík je velmi ochotný, se vším skvělé poradí a vysvětlí. Mohu jen doporučit.
Ochota, rychlost,spolehlivost ...to jsou manželé Jakubíkovi. Můžu jen doporučit
Manželé Jakubíkovi jsou velmi sympatičtí, pozitivní a ochotní finanční poradci, kteří umí lidem hezky vysvětlit a poradit, jak řešit aktuální i budoucí finanční situace.
S panem poradcem jsem byla nadmíru spokojená. Vše krásně vysvětlil a poradil.
Spokojenost ve všech směrech, můžu jen doporučit.
Manželé Jakubíkovi jsou velmi schopní finanční poradci. Vždy dobře poradí a vysvětlí. Pro člověka, který se v takových věcech neumí moc pohybovat, není nic lepšího!!!!
Ze své škušenosti vím, že u manželů Jakubíkových nekončí přístup ke klientovi uzavřením smlouvy, ale i nadále posílají novinky a rady, jak určitou situaci vyřešit lépe. Děkuji jím za několik rad, které mi finančně pomohli.
Velmi kvalitní, dlouhodobá a pozitivní spolupráce, výborné odborné znalosti a profesionální přístup v oboru financí ve všech oblastech finančního trhu. Doporučuji všem na 100%.
Vstřícnost,ochota, příjemné vystupování, profesionální přístup ke klientovi a jeho potřebám.
Velmi příjemný finanční poradce, který se snaží najít nejlepší řešení. Spokojenost s přístupem. Všem mohu doporučit.
Najít dobrého fin. poradce je jako najít jehlu v kupce sena , děkuji za to , že jsem ji našla. Snadná komunikace a ochota vysvětlit vše čemu nerozumíte. Velká spokojenost !
Velmi dobrý přístup ke klientům,můžu jen doporučit...
Neumím si přestavit že bych měla jiné poradce než manžele Jakubíkovi. Skvělý lidský přístup, se vším poradí, jde jim o to aby byl klient co nejvíce spokojen. Na každou mou otázku mi vždy vstřícně odpoví .
Jednání pana Jakubíka bylo velmi profesionální, rychlé a vstřícné. Ocenila jsem komplexní přístup k osobním financím - od pojištění až po investice. Pana Jakubíka jako osobního finančního poradce mohu jen doporučit.
Profesionální přístup, rychlá komunikace a to i při řešení problémů. Vždy dobře poradí. Všem doporučuji.
Vždy vstřícný přístup. Ochotně poradí a pomůže. Moc doporučuji.
Veliké díky za vstřícný přístup k lidem a pomoci při hledání finančních prostředků pro život v oblacích
Velká spokojenost s jednáním p.Jakubíka. Máme už od p.Jakubíka více produktů a vždy nezklamal ,vždy nám vybral produkt za dobrou cenu a plnění podle naších představ a proto všem doporučuji ,jen vyděláte a budete spokojeni.
Moc děkuji p. Jakubíkovi za odborné finanční poradenstvá na úrovni. Porada byla velmi příjemná,milá s podepsáním smlouvy. Byla jsem velice spokojena.
Výborná komunikace, doporučí vždy to nejlepší.
Na jedničku
Jsem se službami spokojená. Ochota a vstřícnost. Mohu vřele doporučit
Velká spokojenost, vždy pomůžou a doporučí co je nejlepší pro klienta. Rychlé jednání a příjemné osobní setkávání. Těšíme se na další spolupráci
S panem Jakubíkem mám velmi pozitivní zkušenosti již několik let. Od hypotéky po pojištění auta. Vždy poradí a pomůže. Doporučuji
Velká spokojenost. Vše krásně vysvětleno, při jednání předloží i různé možnosti, z nich samozřejmě doporučí nejvhodnější variantu. Mohu jen doporučit.
Vždy profesionální a lidský přístup. Jsou to odborníci na svém místě. Velice si vážím jejich spolupráce.
Manžele Jakubikovi jsou báječní a vždy mi dobře poradí. Mužů jen doporučit.
U pana Jakubíka jsem klientem již spoustu let snad od samého začátku spolupráce pana Jakubíka s OVB. Vždy jsem se setkal s ochotou, nabídkou řešení i doporučením v nemalém rozsahu financí a pojištění. Manželé Jakubíkovy jsem doporučil všem svým příbuzným. Dále doporučuji všem, kdo mají zájem o správnou péči své finanční situace v současnosti i do budoucna.
Příjemní manželé Jakubikovi,vždy férové jednání, rychle vyřízení všech formalit. Pokaždé nabídnou i něco lepšího.Za mě super lidi můžu jen doporučit.
Dnes jsem poprvé poznal paní Jitku a pána Tomáše Jakubíkovy, a neudělal jsem chybu, protože vše mi jasně vysvětlily, poradily a doporučili jen ty nejlepší nabídky.
S manžely Jakubíkovými jsem nadmíru spokojený, mají úžasný přístup a hlavně mi vždy se vším dobře poradí. Mohu všem jenom doporučit.
Manželé Jakubikovi nám doporučili naši přátelé,a jsme s nimi spokojeni.Jsou ochotni,a kdykoli něco potřebuji vždycky mi poradí.doporucuji všem.diky za práci kterou děláte.?
Rychlé vyřízení mých požadavků, jsem moc spokojený za vstřícnost o ochotu rychlého vyřízení požadavků které jsem potřeboval velká spokojenost děkuji Radim Valer panu Jakubíkovy mohu doporučit všem protože vše vyřídí a zařídí nemusím se o nic starat.Děkuji manželům Jakubíkovým.
K manželům Jakubíkovým jezdíme nejméně 4 roky a jsme velice spokojeni. Vždy nám ve všem poradí a vše zařídí. Mohu doporučit
S manželi Jakubíkovými jsem velice spokojená, vždy mi ve všem poradí jsou ochotni mi zařídit a vyřídit všechno, co potřebuji. Aktivně nabízejí vhodné produkty, které by mě mohly zajímat. Všem ho vřele doporučuji.
Erudovaný, vstřícný a pružný....svými vlastnostmi Mgr. Jakubík zaujme každého klienta. S úsměvem jemu vlastním vždy poradí a všechno dopodrobna vysvětlí. Nejvíc oceňuji jeho starost o klienta, kterého několikrát ročně kontaktuje. Za mě palec nahoru.
vždy s dobrou radou a úsměvem :-) všem vřele doporučuji. Spolu jsme vždy nalezli vhodný produkt, který nám vyhovuje. Díky za Vaše služby a těším se na další spolupráci
Vždy vstřícný přístup. Ochotně poradí a pomůže.
S manželi Jakubikovymi jsem klientkou od jejich začátků ve světě financí a neměnila bych. Jsou profesionálové ve svém oboru, kteří se snaží udělat pro klienta maximum. Oceňuji vstřícnost, rychlost, lidský přístup. Vřele doporučuji.
S panem Jakubíkem jsem velmi spokojená. Vždy vyhoví a najde produkt přesně podle našeho požadavku.
Dobrý den ,Děkujeme za poskytnuté dobré služby. S prací manželů Jakubíkových jsme velmi spokojeni. Jsou vstřícní a ochotni a to i o vikendu se spolehlivým přístupem. Mohu jen doporučit za mě i rodinu.
U manželů Jakubíkových jsme byli velice spokojeni.Jsou to opravdu poradci na svém místě. Skvělá komunikace,ochota pomoci s čímkoliv. Prostě lidský a hlavně profesní přístup ke klientům. Pokud hledáte finančního poradce,tak neváhejte vyhledat manželé Jakubíkovi.
Pán Jakubík má k nám ke klientům profesní i lidský přístup,řeší od těch nejmenších problémů až po ty větší,vždy poradí bez problému a bez nějakých vytáček,je ochotný,vsřícný no prostě člověk na pravém místě
Poradci na svém místě. Umí dobře poradit...líbí se mi jejich práce, včetně smyslu pro humor a lidskosti.
Příjemné vystupování, byly mi poskytnuty vyčerpávající informace a užitečné rady. Naše spolupráce je dlouhodobá a věřím že bude i nadále pokračovat.
Velmi příjemný a rychlý přístup. Poradí, vysvětlí, zařídí.
Myslím že svou práci dělají na 1. Vždy i kdyby se jednalo o sebemenší maličkost,poradí,vysvětlí a řeknou možné alternativy.Mohlo by být víc takových vstřicnych lidi.
Před několika lety, jsem začala spolupracovat s panem Jakubíkem a dodnes jsem za to vděčná. Při pořízení svého prvního auta, jsem potrebovala auto pojistit a pan Jakubík se svou chotí mi se vším poradili, připravili veškeré dokumenty a vyšli mi se vším vstříc. Kdykoliv jsem potřebovala poradit vždy jsem věděla na koho se obrátit. Vynikají skvělou komunikací, vstřícnosti i ochotou pomoct téměř s čímkoliv. Manželé Jakubíkovi vřele doporučuji. Nikdy nešlapnete vedle !!!
Jsem rád, že jsem před pár lety přešel, co se financí a smluv týká, pod křídla manželům Jakubíkovým. Dříve jsem měl ve smlouvách, pojistkách atd, strašný chaos. Co smlouva to jiný pojišťovák, instituce, místo jednání atd. Nejvíce se mi na této spolupráci zamlouvá právě tohle. Všechno mít pod jedním zkušeným, kvalitním poradcem, který se zároveň chová jako dobrý přítel. Obrovské plus je, že vše dokáže(í) rychle vyřešit, a jsou mi nablízku (vedlejší vesnice) kdykoliv něco potřebuji, a vždy jsou ochotní pomoct a poradit, a u kávy zvolit nejlepší možné řešení. ;) Pravda je, že jsem u nich celkem krátce, ale zatím u mě panuje 100 % spokojenost s přístupem a kvalitou služeb. Doufám, že to tak bude ještě mnoho let. Pana Jakubíka (resp. manželé Jakubíkovi) mohu všem jen a jen doporučit.
Pan Jakubik je velmi ochotny pomoct s jakymkoliv problem v mych financich a smlouvach.Usmevavy,prijemny,nabidne obcerstveni a vzdy mile mi vse vysvetli a nabidne nejlepsi produkt pro me.Takovych lidi kdyby bylo vice,byl by svet mnohem vlidnejsi.
Spokojenost...
Známe se s Tomášem téměř 30 let a doufám , že to tak bude i nadále.Když jsem zjistil , že mi může pomoci v oblasti, ve které se moc nevyznám , tak jsem neváhal a svěřil jsem mu a jeho ženě do rukou finanční osud celé rodiny. Moc děkujeme za skvělé služby .
Profesionální přístup, rychlá komunikace při řešení problémů. Všem jejich služby doporučuji
Dobrý den Děkujeme za poskytnuté služby. S prací manželů Jakubíkových jsme spokojeni. Jsou vstřícní a ochotni se spolehlivým přístupem. Mohu jen doporučit.
Dobrý den Děkujeme za poskytnuté služby. Jsme spokojeni se vstřícným a spolehlivým přístupem. S pozdravem Vladimíra Grygarová
Velmi příjemný a rychlý přístup. Perfektní komunikace s klienty.
S práci manželů Jakubíkovýcch jsem moc spokojen.Jsou to lidi na svém místě,milí,vstřícní a ochotni vždy pomoci.Doporučuji všem.
S prací pana Jakubíka a jeho manželky jsem velice spokojen, vždy vstřícný přístup ochota a dobrá rada, určitě je mohu doporučit.
Mohu jen doporučit. Vstřícný, vždy rád a dobře poradí.
Jsem velmi spokojen s finančními službami a poradenstvím manželů Jakubíkových. Dokázali opakovaně nabídnout nejvýhodnější finanční produkty, což se s odstupem času potvrdilo při porovnání konkurenčních nabídek. Z návštěvy u nich mám vždy pozitivní pocit férového jednání ve prospěch zákazníka. Kromě uzavření pojistné smlouvy ochotně pomáhal i při řešení pojistné události.
Děkuji za to, že jsem měl tu možnost poznat manželé Jakubíkovi jsou super ! Profesionální přístup a ochota. Všem mohu jen doporučit :)
S prací pana Jakubíka a paní Jakubíkové jsem velmi spokojená. Prozatim jsme spolu řešili záležitosti mých rodičů, ale vím že až budu sama něco potřebovat, tak se na ně s důvěrou obrátím. Oba jsou velice ochotní a mají milý a vstřícný přístup.Děkuji mockrát
S prací pana Jakubíka a jeho manželky jsem velice spokojen. Vždy jsou ochotní a vstřícní. Jsem jeho klientem a můžu je všem doporučit. Úžasná práce, děkuji moc.
Se službami pana Jakubíka a jeho manželky jsem velice spokojena. Jsou ochotní a snaží se vždy dobře poradit. Jsem jejich klientkou už několik let a můžu všem doporučit.
s panem Jakubikem a jeho zenou sem spokojen hodne.
S panem Jakubíkem a jeho ženou jsme spokojeni.Vždy se na ně můžeme obrátit ,poradí,pomůžou a udělají si na nás čas.
Spolupráce s manželi Jakubíkovými je výborná. Vždy jsou ochotní a vstřícní. Nabídnou, vyslechnou a vždy se snaží najít to pravé pro nás.
Tomáš a Jitka Jakubíkovi dělají svou práci na nejvyšší možné představitelné úrovni. Dělají ji nalno, celou svou duší, sdrcem i tělem. Je vidět, že je jejich práce baví a stejná radost se přenáší i na jejich klienty. Obdivuji je, jak se jim podařilo skloubit jejich práci i s jejich rodinným životem. V jednom domku je vše pohromadě a harmonicky se doplňuje. Jsem ráda, že je máme, protože v nich má naše rodina stoprocentní oporu a jistotu, co se týká jakýchkoli finančních záležitostí. Nic nemusíme řešit, s čímkoli si nevíme rady, stačí zavolat Jitce nebo Tomášovi. Ochota, rychlost a spolehlivost jsou samozřejmostí. Díky!!!!
Profesionální přístup ke klientovi. Pan Jakubík s paní Jakubíkovou vždy hledají optimální finanční řešení pro klienta.
Vše v maximální možné spokojenosti!!! Děkuji Tome a Jitko
Chtěl bych poděkovat panu Jakubíkovi a jeho manželce za rychlé jednání a perfektní služby.Jsem velmi spokojen a mohu doporučit.
Chtěla bych poděkovat panu Tomáši Jakubíkovi za profesionání jednání a ochotu a hlavně za produkty,které mi nabídl a vyjednal.Nikdy nebyl problém se sejít a domluvit termín vyhovující nám oběma. Rozhodně doporučuji. Dávám všech 5 hvězdiček.
Nejlepší konzultant,byl my doporučen,všechny smlouvy u jinych pojišťoven,zavolam,hned se ozve,za me deset z deseti,proste super
Dobrý den jsem nová klientka pana Tomáše a paní Jitky s jejich nabídkou služeb jsem byla nadmíru spokojená. Servis rychlost jednání vše na vysoké úrovni.
S prací Tomáše a jeho ženy Jitky jsem velmi spokojen, vždy mi pomohli zorientovat se v nabízeném produktu a vysvětlili tak abych všemu porozuměl. Vybrali mi produkty které jsou pro moji finanční stránku nejvhodnější. Mohu jen doporučit.
Doporučuji každému. Pan Jakubík s jeho ženou naší domácnosti ušetřili spoustu peněz a hodně jsme díky nim naspořili. V žádném případě bych neměnil.
Se službami pana Jakubika a jeho manželky jsem velice spokojena.Je velice ochotný a snaží se vždy dobře poradit.Jsem jeho klientem několik let a mužu všem doporučit. Gebauerovi.
Z panem Jakubíkem a paní Jakubíkovou jsme velice spokojeni.Jsou to profesionálové ve svém oboru.
Skvělý přístup, komunikace a ochota . Jako jeden z mála poradců nenabízí produkty , které jsou výhodné pro něj ... Všechno je vždy ušité na míru a k maximální spokojenosti . Vřele doporučuji.
Pan Jakubík s manželkou tvoří super tým. Díky nim,jsme stále v pohodě a nad věcí. Za mě, profesionálové na vysoké úrovni . Za vaše skvělé služby tímto děkuji. Vřele doporučuji všem ?
S prací pana Jakubíka a jeho manželky jsem velice spokojena. Vždy nám dobře poradili a byli vždy připraveni vyjít vstříc.
Jsem velice spokojen s prací obou Jakubíku jak s panem Tomášem tak s paní Jitkou. Vždy nám ochotně pomohli při řešení naši finanční situace. Mají velký přehled v oblasti financí a hodně jim děkuji za všechny ušetřené peníze .
Pan Jakubík je odborník na svém místě. Jsem jeho klientem již 4 roky a můžu jen doporučit. Má zkušenosti, přehled, vždy ochotně poradí a věci řeší hned.
Jsem velmi spokojen.Stara se o mě .Vždy mi vihovi a pomuže když potřebuji.
Odborník, který má přehled. Ochotný a vstřícný. Nemáme co vytknout. Můžeme vřele doporučit.
S panem Jakubíkem a jeho manželkou jsme jako s finančními poradci velice spokojen.Vždy mi dobře poradili, byli ochotni a vstřícní.
S panem Jakubíkem a jeho manželkou jsem velice spokojeni. Ve finanční sféře se oba opravdu vyznají a vždy dobře poradí. Moc děkujeme za Vaše služby a ušetřené peníze!! Schrammovi
Profesionální přístup,vstřícnost a ochota pomoci.Děkuji a těším se na další spolupráci.
Vždy kvalitně poradí, vstřícnost a ochota jsou určitě předností manželů Jalubíkových.
S p. Jakubíkem a jeho manželkou jsem nad míru spokojený. Jsou milý, vstřícní, poradí, vysvětlí i v pyžamu ?. Neměnil bych!
Klienty manželů Jakubíkových jsme už 11 let a jsme velmi spokojeni. Mají velmi dobrý přehled o finančním trhu, výborně se s nimi jedná a vždy vyšli vstříc všem našim potřebám. Děkujeme a doporučujeme. Dvořákovi
Velmi dobře jsme moc spokojeni manderlova

Líbí se Vám články na mém webu?

Přihlašte se k odběru nových článků.

zpracováním osobních údajů