Perfektní a rychlé jednání, můžeme jen doporučit. Děkujeme za aktualizaci a zpřehlednění smluv. Wochovi
Velké díky manželům Jakubíkovým. Spolupráce vždy perfektní a rychlá odezva na naše požadavky. Nemožné na počkání. Děkujeme Židkovi.
Jakubíkovi děkuji vám, že jste semnou měli trpělivost a že jste mě přesvědčili, abych si svou hypotéku refinancovala dříve. Právě jsem si zjišťovala kolik by mě to přišlo, kdybych to nechala až na dnešek. Kdybych teda vyčkávala platila bych dneska o více než 8.000,- měsíčně víc. To si vůbec nedovedu představit. Ale vůbec se vším jste měji pravdu. Mrzí mě jen, že jsme vás nepoznali dřív. Děkuji, děkuji, děkuji...
Nikdy jsme finanční poradce nechtěli, teď manželům Jakubikovym moc děkujeme. Profesionální, lidský přístup.
Děkuji za vyřízení, aktualizaci stávajících smluv, vysvětlení a v neposlední řadě vstřícný, profesionální přístup. Z mé strany jednička s hvězdičkou. Děkuji. Určitě doporučím svým známým. .
Výborná spolupráce, mohu jen doporučit.
Kvalitní zpracování všech nabídek. Ochotný přístup. Úspora na pojištění
Jsem velmi spokojen za asi 19ti letou dobu co jsem jeho klientem. Vždy se snaží co nejrychleji a nejlépe vyřídit jakýkoliv můj požadavek ať se jedná jak o pojištění či správné investování nebo cokoli jiného. Mohu jen doporučit.
Spolupracujeme již téměř 20 let a za tu dobu jsem se mnohokrát přesvědčil, kde všude se dá ušetřit a optimálně nastavit smlouvu. Se svým poradcem jsme vždy našli lepší variantu, ať je jednalo o povinné ručení, úrazové pojištění, investice, pojištění na blbost až po hypotéku. Podařilo se nám např. reinvestovat hypotéku ve správnou dobu za sazbu 1,89% aktuálně bych platil kolem 6%, což mi přineslo velkou úsporu mých peněz. Dalším jasným případem, kde mi můj poradce významně pomohl bylo úrazové pojištění mého syna. Syn měl v minulosti hodně úrazů (sport) a všechny pojišťovny jej z pojištění vyřadili. I v tomto případě se podařilo najít optimální variantu. Mohu rozhodně doporučit.
spokojenost, komplexní služby
S prací pana Jakubika jsem spokojená.
Super spolupráce...mohu doporučit
Super , poctivý a správní lidé.
Finanční poradce jak se patří ,poradí pomůže a vše máte na jednom místě vyřízené. Mužem vřele doporučit
Manžele Jakubíkovy mohu jen doporučit. Velmi obětaví, vstřícní a milý lidé.
S manželi Jakubikovými jsem moc spokojená, příjemní, ochotní, vždy dobře poradí. Mohu jen doporučit
Jsme moc spokojeni a manželům Jakubikovým děkujeme, vždy nám poradili a můžem jen doporučit.Hezký den Lokočovi ?
Manželé Jakubíkovi mohu jen doporučit. Velice příjemní a ochotní se vším pomoc. Jde vidět, že svou práci mají rádi a dělají jí tak jak mají. Takže velice děkujeme za vaší ochotu a spolupráci.
Mohu jen a jen doporučit. Manželé Jakubíkovi jsou profesionálové a hlavně lidé na svém místě. Ochotně poradí a vysvětlí co je potřeba. Myslím, že lepší poradce jsme si nemohli vybrat. Děkujeme.
Manželům Jakubíkovým děkujeme za spolupráci, jsou to velmi příjemní a sympatičtí lidé. A co se týče jejich práce, slov netřeba, výsledky jsou ohromné. Vše vám milerádi vysvětlí a najdou cestu jak ulehčit vaší peněžence. Můžu jen doporučit
Jsem nadmíru spokojená. Výborná komunikace, okamžité vyřízení, ochotní a hlavně je v peněžence vidět jejich práce ?
Komunikativní,vstřícní,většinu věcí vyřeší za vás. Můžu jen doporučit.
Jednání manželů Jakubíkových bylo příjemné a profesionální. Děkuji za kvalitní poradenství, jsem velmi spokojená. Vřele doporučuji.
Manželům Jakubíkovým, děkuji za dlouholetou spolupráci a vytvoření všech spoření a pojištění. Vždy mi s ochotou vyhověli . Jsem velmi spokojený a Děkuji
Manželům Jakubíkovým děkujeme za perfektní spolupráci a příjemný přístup k práci. Dali nám smlouvy s ochotou dohromady.
Jsem velmi spokojený s prací manželů Jakubíkových, vždy mi se vším pomohou a po telefonické domluvě vše rychle vyřeší ??
K manželům Jakubíkovým jezdím již hodně let. Při první schůzce dali do pořádku všechny smlouvy, poradili a nastavili vše podle aktuálních podmínek na trhu. Na každé další schůzce konzultujeme jaké možné změny podle nabídek jsou pro celou rodinu nejlepší. Jsem velice spokojena. Mají profesionální přístup, všeobecný přehled. Ke klientům se chovají vstřícně a korektně. Děkuji za ochotu a spolupráci a všem doporučuji.
Po první schůzce s manželi Jakubíkovými musím ocenit příjemné jednání, jejich širokou znalost problematiky a chuť pomoci nalézt pro klienta nejvýhodnější produkt. Doporučuji :)
Služeb manželů Jakubíkových využíváme s manželkou ,již od samého začátku jejich kariery finančních poradců . A musím říct ,že nikdy jsme nelitovali. Kéž by ,každý rozuměl a dělal tak skvěle svou práci , jako právě oni. Mohu jen vřele doporučit.
Vyzkoušela jsem mnoho finančních poradců a mohu s čistým svědomím říct, že manželé Jakubíkovi jsou špička v tomto oboru. Jsem s nimi velice spokojená, takže mohu doporučit.
S manželi Jakubíkovými spolupracuji již spoustu let a spolupráce je velmi profesionální. Vždy vše skvěle vysvětlí a poradí. Jsem přesvědčená, že bez nich bych spoustu finančních kroků nezvládla a nebo udělala špatně. Finanční poradenství mají v krvi a všem vřele doporučuji.
S panem Jakubíkem spolupracuji již několik let. Vždy skvěle poradil a svou práci opravdu ovládá na 100%. Je velmi vstřícný a seriozní. Vždy dobře poradí a do ničeho mě nikdy nenutil. Z hlediska poradenství jsem velmi rád, že s panem Jakubíkem mohu spolupracovat. Všem vřele doporučuji.
Perfektní! Spolehlivý! Děkuji za spolupráci
Manželé Jakubíkovi jsou našimi finančními poradci řadu let. S jejich prací jsme spokojeni. Děkujeme za ochotu, vstřícnost a profesionální přístup.
Vřele doporučuji Fin. poradenství manželů Jakubíkových, s jejich poradenstvím jsem velice spokojena už dlouhá léta.
Po dlouholeté spolupráci jsem s prací manželů Jakubíkových v oblasti poradenství stále velmi spokojen. Znalost a orientace v oboru je obrovská, velice pěkně informace třídí a srozumitelně podávají svým klientům. Samozřejmostí je profesionální, seriózní a velice vstřícný přístup. Do budoucna rozhodně nemíním nikam jinam přecházet. Hodnotím velmi kladně a mohu jen doporučit.
Vřele doporučuji, příjemné a vstřícné jednání. Moc děkuji Holušová L.
Manželé Jakubíkovi jsou velmi schopní finanční poradci, kteří umí hezky vysvětlit a poradit, jak řešit aktuální i budoucí finanční situace. Rychlé jednání a profesionální přístup. Těším se na další spolupráci. Naprostá spokojenost mohu jen doporučit.
S Manželi Jakubíkovými jsem nad míru spokojen. S čímkoliv a kdykoliv poradí a případně vysvětlí nejasnosti. Pokud je potřeba něco aktualizovat nebo dořešit, vždy se domluvíme na nejvhodnějším termínu. Jsou to finanční poradci na svém místě. Naprostá spokojenost mohu jen doporučit.
Velmi příjemní poradci, kteří nenutí něco co nepotřebuji. Vždy pomohli k moji spokojenosti a vybrali tu nejlepší variantu pro mě. Moc děkujeme za ochotu a pomoc. Určitě opět využijeme vaše služby. Doporučuji
Tomas a Jitka Jakubikovi su velmi prijemni a a pohotovi, poradili a pomohli nam v mnohych otazkach financii a hypoteky, maju nasu plnu doveru a mozeme len doporucit dalsim klientom, ktori hladaju profesionalny a zaroven ludsky pristup. Dakujeme za sucasne vysledky a tesime sa na dlhodobu spolupracu.
Manželé Jakubíkovi jsou oba velice příjemní a vstřícní profesionálové. Již po první schůzce je mi jasné, že obrátit se na ně byl správný krok. Své práci opravdu rozumí a jsou pro ni zapálení. Vřele doporučuji.
Děkuji za vše.
Manželé Jakubíkovi jsou prvotřídní profesionálové a příjemní lidé.Díky nim jsou nyní moje finance v bezpečí a já jsem zase o krapítek chytřejší co se týče investic.Díky
Vzhledem k zanícení všech zúčastněných stran se první schůzka pořádně protáhla. Odcházela jsem z ní ale obohacena nejen o informace o své finanční situaci, ale i ušetřené výdaje, protože jsem objevila spoustu tipů, kde a jak zbytečně neutrácet, případně utrácet chytřeji. Vřele doporučuji.
Manželé Jakubíkovi, nám vždy vyberou a poradí nejlepší možnost _jaké pojištění, jak auta, tak domu si zřídit. Dokonce nám k naší spokojenosti pomohli ke zdárnému konci dovést pojist. Událost na blbost. A stejně tak poj. Událost která se nám stala, když nám zhořelo auto u rod.domu a od něj i část domu. Moc za to děkujeme. A určitě budeme rádi do budoucna za cenné rady.
Po dlouholetých zkušenostech mohu práci pana Jakubíka hodnotit velmi kladně. Jeho přístup je velice profesionální a jsem s ním opravdu spokojená, rozhodně bych neměnila a jsem ráda, že v otázce finančního poradentství jsem se obrátila zrovna na pana Jakubíka. Rozhodně bych vyzdvihla jeho aktivní přístup ke klientům, zejména při řešení pojistné události, a to včetně s odbornou pomocí při řešení úrazu v Egyptě, kdy se pojišťovna snažila tvrdit, že neprovedou plnění při ošetření v nemocnici. Díky iniciativě pana Jakubíka se podařilo vše rychle a efektivně vyřídit.
Ihned po první on-line schůzce jsem nabyl dojem, že jsme na správné adrese v oblasti finančního poradenství. Následující osobní schůzka tento dojem potvrdila. Velmi vstřícný a osobní přístup vždy ve prospěch klienta. Vřele doporučuji.
Jsem spokojená.
Vynikajici komunikace , spolehlivy , razny a velice precizni financni poradce muzu jen doporucit.
Jsem velice zpokojena,ochota a vstřícnost a poradí co je dobré pro nás a výhodné děkuji moc
vše probíhá super , velká spokojenost
Z mého prvního osobního setkání jsem byla velice spokojena. Ochota a hlavně snaha poradit vedly ke zvolení nejlepšího řešení. Vše vyřešeno bez problémů a rychle.
Bylo to mé první jednání s manželi Jakubíkovými a byla jsem velmi spokojená. Profesionální přístup. Rychlost vyřízení. Osobní přístup.
Jsem spokojena s poradcemi Jakubikovimi se vsim si poradi.
Jsem velice spokojena s panem Tomášem Jakubíkem vždy poradí a vše vyřeší takže 100% spokojenost velice dekuji.
Z vlastní zkušenosti po řadu let jako spokojený zákazník mohu jen doporučit. Profesionální přístup, znalosti a přehled v oboru je naprostou samozřejmostí a vždy je nabídnut ten nej. produkt šitý zákazníkovi přímo na míru.
Dobrý přehled o všech spektrech financí i pojištění. Snaží se pojištění udělat skutečně ve prospěch klienta. Finance stále ještě řešíme, ale věřím že budeme taky spokojeni.
Příjemné posezení s fajn lidmi a současně řešení svých finančních záležitostí. To je jednání s našimi finančními poradci Jakubíkovými. No prostě "řešení šité na míru".
Osobní a profesionální přístup, to můžete očekávat od manželů Jakubíkových. Mají široký přehled o spořících a pojistných produktech, proto jsou schopni nalézt řešení vhodné právě pro Vás. Děkujeme za jejich služby finančního poradce, které může doporučit ostatním lidem.
S panem Jakubíkem spoluprcujeme už několik let, a jsme s jeho službami velice spokojení. Vždy se snaží vyhovět požadavkům klienta. Jsme s jeho prací spokojení.
Děkujeme za ochotu rychlost a profesionalitu. Jakubíkovi nám pomáhají jak s aktuální, tak s budoucí finanční situací. Nenabízí nám nesmyslné produkty a netlačí do žádných nesmyslných smluv. Velmi si cením, že jde především o spokojenost klienta.
Děkuji panu Jakubikovi za zřízení skvělého pojištění i za průběžnou pomoc spolupráce, můžu jen doporučit. Pan Jakubík je velmi ochotný, se vším skvělé poradí a vysvětlí. Mohu jen doporučit.
Ochota, rychlost,spolehlivost ...to jsou manželé Jakubíkovi. Můžu jen doporučit
Manželé Jakubíkovi jsou velmi sympatičtí, pozitivní a ochotní finanční poradci, kteří umí lidem hezky vysvětlit a poradit, jak řešit aktuální i budoucí finanční situace.
S panem poradcem jsem byla nadmíru spokojená. Vše krásně vysvětlil a poradil.
Spokojenost ve všech směrech, můžu jen doporučit.
Manželé Jakubíkovi jsou velmi schopní finanční poradci. Vždy dobře poradí a vysvětlí. Pro člověka, který se v takových věcech neumí moc pohybovat, není nic lepšího!!!!
Ze své škušenosti vím, že u manželů Jakubíkových nekončí přístup ke klientovi uzavřením smlouvy, ale i nadále posílají novinky a rady, jak určitou situaci vyřešit lépe. Děkuji jím za několik rad, které mi finančně pomohli.
Velmi kvalitní, dlouhodobá a pozitivní spolupráce, výborné odborné znalosti a profesionální přístup v oboru financí ve všech oblastech finančního trhu. Doporučuji všem na 100%.
Vstřícnost,ochota, příjemné vystupování, profesionální přístup ke klientovi a jeho potřebám.
Velmi příjemný finanční poradce, který se snaží najít nejlepší řešení. Spokojenost s přístupem. Všem mohu doporučit.
Najít dobrého fin. poradce je jako najít jehlu v kupce sena , děkuji za to , že jsem ji našla. Snadná komunikace a ochota vysvětlit vše čemu nerozumíte. Velká spokojenost !
Velmi dobrý přístup ke klientům,můžu jen doporučit...
Neumím si přestavit že bych měla jiné poradce než manžele Jakubíkovi. Skvělý lidský přístup, se vším poradí, jde jim o to aby byl klient co nejvíce spokojen. Na každou mou otázku mi vždy vstřícně odpoví .
Jednání pana Jakubíka bylo velmi profesionální, rychlé a vstřícné. Ocenila jsem komplexní přístup k osobním financím - od pojištění až po investice. Pana Jakubíka jako osobního finančního poradce mohu jen doporučit.
Profesionální přístup, rychlá komunikace a to i při řešení problémů. Vždy dobře poradí. Všem doporučuji.
Vždy vstřícný přístup. Ochotně poradí a pomůže. Moc doporučuji.
Veliké díky za vstřícný přístup k lidem a pomoci při hledání finančních prostředků pro život v oblacích
Velká spokojenost s jednáním p.Jakubíka. Máme už od p.Jakubíka více produktů a vždy nezklamal ,vždy nám vybral produkt za dobrou cenu a plnění podle naších představ a proto všem doporučuji ,jen vyděláte a budete spokojeni.
Moc děkuji p. Jakubíkovi za odborné finanční poradenstvá na úrovni. Porada byla velmi příjemná,milá s podepsáním smlouvy. Byla jsem velice spokojena.
Výborná komunikace, doporučí vždy to nejlepší.
Na jedničku
Jsem se službami spokojená. Ochota a vstřícnost. Mohu vřele doporučit
Velká spokojenost, vždy pomůžou a doporučí co je nejlepší pro klienta. Rychlé jednání a příjemné osobní setkávání. Těšíme se na další spolupráci
S panem Jakubíkem mám velmi pozitivní zkušenosti již několik let. Od hypotéky po pojištění auta. Vždy poradí a pomůže. Doporučuji
Velká spokojenost. Vše krásně vysvětleno, při jednání předloží i různé možnosti, z nich samozřejmě doporučí nejvhodnější variantu. Mohu jen doporučit.
Vždy profesionální a lidský přístup. Jsou to odborníci na svém místě. Velice si vážím jejich spolupráce.
Manžele Jakubikovi jsou báječní a vždy mi dobře poradí. Mužů jen doporučit.
U pana Jakubíka jsem klientem již spoustu let snad od samého začátku spolupráce pana Jakubíka s OVB. Vždy jsem se setkal s ochotou, nabídkou řešení i doporučením v nemalém rozsahu financí a pojištění. Manželé Jakubíkovy jsem doporučil všem svým příbuzným. Dále doporučuji všem, kdo mají zájem o správnou péči své finanční situace v současnosti i do budoucna.
Příjemní manželé Jakubikovi,vždy férové jednání, rychle vyřízení všech formalit. Pokaždé nabídnou i něco lepšího.Za mě super lidi můžu jen doporučit.
Dnes jsem poprvé poznal paní Jitku a pána Tomáše Jakubíkovy, a neudělal jsem chybu, protože vše mi jasně vysvětlily, poradily a doporučili jen ty nejlepší nabídky.
S manžely Jakubíkovými jsem nadmíru spokojený, mají úžasný přístup a hlavně mi vždy se vším dobře poradí. Mohu všem jenom doporučit.
Manželé Jakubikovi nám doporučili naši přátelé,a jsme s nimi spokojeni.Jsou ochotni,a kdykoli něco potřebuji vždycky mi poradí.doporucuji všem.diky za práci kterou děláte.?
Rychlé vyřízení mých požadavků, jsem moc spokojený za vstřícnost o ochotu rychlého vyřízení požadavků které jsem potřeboval velká spokojenost děkuji Radim Valer panu Jakubíkovy mohu doporučit všem protože vše vyřídí a zařídí nemusím se o nic starat.Děkuji manželům Jakubíkovým.
K manželům Jakubíkovým jezdíme nejméně 4 roky a jsme velice spokojeni. Vždy nám ve všem poradí a vše zařídí. Mohu doporučit
S manželi Jakubíkovými jsem velice spokojená, vždy mi ve všem poradí jsou ochotni mi zařídit a vyřídit všechno, co potřebuji. Aktivně nabízejí vhodné produkty, které by mě mohly zajímat. Všem ho vřele doporučuji.
Erudovaný, vstřícný a pružný....svými vlastnostmi Mgr. Jakubík zaujme každého klienta. S úsměvem jemu vlastním vždy poradí a všechno dopodrobna vysvětlí. Nejvíc oceňuji jeho starost o klienta, kterého několikrát ročně kontaktuje. Za mě palec nahoru.
vždy s dobrou radou a úsměvem :-) všem vřele doporučuji. Spolu jsme vždy nalezli vhodný produkt, který nám vyhovuje. Díky za Vaše služby a těším se na další spolupráci
Vždy vstřícný přístup. Ochotně poradí a pomůže.

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Líbí se Vám články na mém webu?

Přihlašte se k odběru nových článků.

zpracováním osobních údajů