Dobrý den ,Děkujeme za poskytnuté dobré služby. S prací manželů Jakubíkových jsme velmi spokojeni. Jsou vstřícní a ochotni a to i o vikendu se spolehlivým přístupem. Mohu jen doporučit za mě i rodinu.
U manželů Jakubíkových jsme byli velice spokojeni.Jsou to opravdu poradci na svém místě. Skvělá komunikace,ochota pomoci s čímkoliv. Prostě lidský a hlavně profesní přístup ke klientům. Pokud hledáte finančního poradce,tak neváhejte vyhledat manželé Jakubíkovi.
Pán Jakubík má k nám ke klientům profesní i lidský přístup,řeší od těch nejmenších problémů až po ty větší,vždy poradí bez problému a bez nějakých vytáček,je ochotný,vsřícný no prostě člověk na pravém místě
Poradci na svém místě. Umí dobře poradit...líbí se mi jejich práce, včetně smyslu pro humor a lidskosti.
Příjemné vystupování, byly mi poskytnuty vyčerpávající informace a užitečné rady. Naše spolupráce je dlouhodobá a věřím že bude i nadále pokračovat.
Velmi příjemný a rychlý přístup. Poradí, vysvětlí, zařídí.
Myslím že svou práci dělají na 1. Vždy i kdyby se jednalo o sebemenší maličkost,poradí,vysvětlí a řeknou možné alternativy.Mohlo by být víc takových vstřicnych lidi.
Před několika lety, jsem začala spolupracovat s panem Jakubíkem a dodnes jsem za to vděčná. Při pořízení svého prvního auta, jsem potrebovala auto pojistit a pan Jakubík se svou chotí mi se vším poradili, připravili veškeré dokumenty a vyšli mi se vším vstříc. Kdykoliv jsem potřebovala poradit vždy jsem věděla na koho se obrátit. Vynikají skvělou komunikací, vstřícnosti i ochotou pomoct téměř s čímkoliv. Manželé Jakubíkovi vřele doporučuji. Nikdy nešlapnete vedle !!!
Jsem rád, že jsem před pár lety přešel, co se financí a smluv týká, pod křídla manželům Jakubíkovým. Dříve jsem měl ve smlouvách, pojistkách atd, strašný chaos. Co smlouva to jiný pojišťovák, instituce, místo jednání atd. Nejvíce se mi na této spolupráci zamlouvá právě tohle. Všechno mít pod jedním zkušeným, kvalitním poradcem, který se zároveň chová jako dobrý přítel. Obrovské plus je, že vše dokáže(í) rychle vyřešit, a jsou mi nablízku (vedlejší vesnice) kdykoliv něco potřebuji, a vždy jsou ochotní pomoct a poradit, a u kávy zvolit nejlepší možné řešení. ;) Pravda je, že jsem u nich celkem krátce, ale zatím u mě panuje 100 % spokojenost s přístupem a kvalitou služeb. Doufám, že to tak bude ještě mnoho let. Pana Jakubíka (resp. manželé Jakubíkovi) mohu všem jen a jen doporučit.
Pan Jakubik je velmi ochotny pomoct s jakymkoliv problem v mych financich a smlouvach.Usmevavy,prijemny,nabidne obcerstveni a vzdy mile mi vse vysvetli a nabidne nejlepsi produkt pro me.Takovych lidi kdyby bylo vice,byl by svet mnohem vlidnejsi.
Spokojenost...
Známe se s Tomášem téměř 30 let a doufám , že to tak bude i nadále.Když jsem zjistil , že mi může pomoci v oblasti, ve které se moc nevyznám , tak jsem neváhal a svěřil jsem mu a jeho ženě do rukou finanční osud celé rodiny. Moc děkujeme za skvělé služby .
Profesionální přístup, rychlá komunikace při řešení problémů. Všem jejich služby doporučuji
Dobrý den Děkujeme za poskytnuté služby. S prací manželů Jakubíkových jsme spokojeni. Jsou vstřícní a ochotni se spolehlivým přístupem. Mohu jen doporučit.
Dobrý den Děkujeme za poskytnuté služby. Jsme spokojeni se vstřícným a spolehlivým přístupem. S pozdravem Vladimíra Grygarová
Velmi příjemný a rychlý přístup. Perfektní komunikace s klienty.
S práci manželů Jakubíkovýcch jsem moc spokojen.Jsou to lidi na svém místě,milí,vstřícní a ochotni vždy pomoci.Doporučuji všem.
S prací pana Jakubíka a jeho manželky jsem velice spokojen, vždy vstřícný přístup ochota a dobrá rada, určitě je mohu doporučit.
Mohu jen doporučit. Vstřícný, vždy rád a dobře poradí.
Jsem velmi spokojen s finančními službami a poradenstvím manželů Jakubíkových. Dokázali opakovaně nabídnout nejvýhodnější finanční produkty, což se s odstupem času potvrdilo při porovnání konkurenčních nabídek. Z návštěvy u nich mám vždy pozitivní pocit férového jednání ve prospěch zákazníka. Kromě uzavření pojistné smlouvy ochotně pomáhal i při řešení pojistné události.
Děkuji za to, že jsem měl tu možnost poznat manželé Jakubíkovi jsou super ! Profesionální přístup a ochota. Všem mohu jen doporučit :)
S prací pana Jakubíka a paní Jakubíkové jsem velmi spokojená. Prozatim jsme spolu řešili záležitosti mých rodičů, ale vím že až budu sama něco potřebovat, tak se na ně s důvěrou obrátím. Oba jsou velice ochotní a mají milý a vstřícný přístup.Děkuji mockrát
S prací pana Jakubíka a jeho manželky jsem velice spokojen. Vždy jsou ochotní a vstřícní. Jsem jeho klientem a můžu je všem doporučit. Úžasná práce, děkuji moc.
Se službami pana Jakubíka a jeho manželky jsem velice spokojena. Jsou ochotní a snaží se vždy dobře poradit. Jsem jejich klientkou už několik let a můžu všem doporučit.
s panem Jakubikem a jeho zenou sem spokojen hodne.
S panem Jakubíkem a jeho ženou jsme spokojeni.Vždy se na ně můžeme obrátit ,poradí,pomůžou a udělají si na nás čas.
Spolupráce s manželi Jakubíkovými je výborná. Vždy jsou ochotní a vstřícní. Nabídnou, vyslechnou a vždy se snaží najít to pravé pro nás.
Tomáš a Jitka Jakubíkovi dělají svou práci na nejvyšší možné představitelné úrovni. Dělají ji nalno, celou svou duší, sdrcem i tělem. Je vidět, že je jejich práce baví a stejná radost se přenáší i na jejich klienty. Obdivuji je, jak se jim podařilo skloubit jejich práci i s jejich rodinným životem. V jednom domku je vše pohromadě a harmonicky se doplňuje. Jsem ráda, že je máme, protože v nich má naše rodina stoprocentní oporu a jistotu, co se týká jakýchkoli finančních záležitostí. Nic nemusíme řešit, s čímkoli si nevíme rady, stačí zavolat Jitce nebo Tomášovi. Ochota, rychlost a spolehlivost jsou samozřejmostí. Díky!!!!
Profesionální přístup ke klientovi. Pan Jakubík s paní Jakubíkovou vždy hledají optimální finanční řešení pro klienta.
Vše v maximální možné spokojenosti!!! Děkuji Tome a Jitko
Chtěl bych poděkovat panu Jakubíkovi a jeho manželce za rychlé jednání a perfektní služby.Jsem velmi spokojen a mohu doporučit.
Chtěla bych poděkovat panu Tomáši Jakubíkovi za profesionání jednání a ochotu a hlavně za produkty,které mi nabídl a vyjednal.Nikdy nebyl problém se sejít a domluvit termín vyhovující nám oběma. Rozhodně doporučuji. Dávám všech 5 hvězdiček.
Nejlepší konzultant,byl my doporučen,všechny smlouvy u jinych pojišťoven,zavolam,hned se ozve,za me deset z deseti,proste super
Dobrý den jsem nová klientka pana Tomáše a paní Jitky s jejich nabídkou služeb jsem byla nadmíru spokojená. Servis rychlost jednání vše na vysoké úrovni.
S prací Tomáše a jeho ženy Jitky jsem velmi spokojen, vždy mi pomohli zorientovat se v nabízeném produktu a vysvětlili tak abych všemu porozuměl. Vybrali mi produkty které jsou pro moji finanční stránku nejvhodnější. Mohu jen doporučit.
Doporučuji každému. Pan Jakubík s jeho ženou naší domácnosti ušetřili spoustu peněz a hodně jsme díky nim naspořili. V žádném případě bych neměnil.
Se službami pana Jakubika a jeho manželky jsem velice spokojena.Je velice ochotný a snaží se vždy dobře poradit.Jsem jeho klientem několik let a mužu všem doporučit. Gebauerovi.
Z panem Jakubíkem a paní Jakubíkovou jsme velice spokojeni.Jsou to profesionálové ve svém oboru.
Skvělý přístup, komunikace a ochota . Jako jeden z mála poradců nenabízí produkty , které jsou výhodné pro něj ... Všechno je vždy ušité na míru a k maximální spokojenosti . Vřele doporučuji.
Pan Jakubík s manželkou tvoří super tým. Díky nim,jsme stále v pohodě a nad věcí. Za mě, profesionálové na vysoké úrovni . Za vaše skvělé služby tímto děkuji. Vřele doporučuji všem ?
S prací pana Jakubíka a jeho manželky jsem velice spokojena. Vždy nám dobře poradili a byli vždy připraveni vyjít vstříc.
Jsem velice spokojen s prací obou Jakubíku jak s panem Tomášem tak s paní Jitkou. Vždy nám ochotně pomohli při řešení naši finanční situace. Mají velký přehled v oblasti financí a hodně jim děkuji za všechny ušetřené peníze .
Pan Jakubík je odborník na svém místě. Jsem jeho klientem již 4 roky a můžu jen doporučit. Má zkušenosti, přehled, vždy ochotně poradí a věci řeší hned.
Jsem velmi spokojen.Stara se o mě .Vždy mi vihovi a pomuže když potřebuji.
Odborník, který má přehled. Ochotný a vstřícný. Nemáme co vytknout. Můžeme vřele doporučit.
S panem Jakubíkem a jeho manželkou jsme jako s finančními poradci velice spokojen.Vždy mi dobře poradili, byli ochotni a vstřícní.
S panem Jakubíkem a jeho manželkou jsem velice spokojeni. Ve finanční sféře se oba opravdu vyznají a vždy dobře poradí. Moc děkujeme za Vaše služby a ušetřené peníze!! Schrammovi
Profesionální přístup,vstřícnost a ochota pomoci.Děkuji a těším se na další spolupráci.
Vždy kvalitně poradí, vstřícnost a ochota jsou určitě předností manželů Jalubíkových.
S p. Jakubíkem a jeho manželkou jsem nad míru spokojený. Jsou milý, vstřícní, poradí, vysvětlí i v pyžamu ?. Neměnil bych!
Klienty manželů Jakubíkových jsme už 11 let a jsme velmi spokojeni. Mají velmi dobrý přehled o finančním trhu, výborně se s nimi jedná a vždy vyšli vstříc všem našim potřebám. Děkujeme a doporučujeme. Dvořákovi
Velmi dobře jsme moc spokojeni manderlova
Kvalitní služby, vždy spokojenost.
Pana Jakubíka a jeho manželku znám již nějaký rok. Jsou to milí, ochotní, vstřícní lidí a díky jejich práci jsem byl dobře finančně zajištěný do dospělosti a i nadále jsme s rodinou jejich věrní klienti a s jejich práci moc spokojeni vždy dokážou dobře poradit a pomoc.
S panem Jakubíkem a jeho manželkou jsme jako s finančními poradci velice spokojeni. Vždy nám dobře poradili, byli ochotni a vstřícní. Mají o své práci přehled. Můžeme jen doporučit.
Pan Jakubík je velice skvělý finanční poradce, který má vynikající přehled, co se týče investic. Jsem nadmíru spokojený z pohledu vysvětlení a jeho srozumitelností. Dokáže efektivně jednat a hlavně dobře poradit. Pokud opravdu nevíte co s penězi, tak vřele doporučuji.
Jako jeden z občanů, který potřeboval finanční poradenství můžu velmi rád prohlásit, že jsem si nemohl vybrat lépe. Nadmíru spokojený.
Jsme nadmíru spokojeni se službami pana Jakubíka i jeho manželky. Spolehlivost,efektivita,ochota a profesionální přístup jsou zárukou výborne spolupráce do budoucna.
Jsme velice spokojení se službami pana Jakubíka a jeho paní. Kdykoliv potřebujeme pomoct nebo poradit můžeme se na ně obrátit. Jsou spolehliví, ochotní, vstřícní pozitivně naladění a uvádí věci na pravou míru. Tímto chcem poděkovat a všem můžem jen doporučit. :)
Se službami pana Jakubíka a jeho paní jsem nadmíru spokojen. Oceňuji především vstřícnost, spolehlivost, ochotu, flexibilitu, férové jednání . Vždy mě vyslechne , dobře poradí a pomůže v každé životní situaci. Za vše jim moc děkuji .Určitě budeme nadále spolupracovat. Všem můžu jen doporučit.
Se službami pana Jakubíka jsem nadmíru spokojen. Spolehlivost,efektivita,ochotaa profesionální přístup jsou zárukou výborne spolupráce do budoucna. Služby pana Jakubíka vřele dopuručuji.
Pan Jakubík je velice ochotný, spolehlivý, vždy vyřešil situaci rychle a kvalitně. Vždy poradil lepší řešení a vše potřebné zařídil k mé spokojenosti. Jeho služby mohu vřele doporučit.
Pán Jakubík dokáže nabídnout perfektní servis v oblasti pojišťovnictví i finančního poradenství, v rámci rodinného i firemního sektoru. Výborná nabídka produktů za skvělou cenu jsou odrazem jeho dlouhodobých zkušeností. JM
Výborná spolupráce a poradenství, vše zařídí za vás, má řešení snad na všechny situace, které potřebujete projednat. Určitě budu spolupracovat i nadále.
S panem Tomášem jsme byli vždy moc spokojeni, je velice ochotný a spolehlivý finanční poradce. Jeho služby mohu jen doporučit. Spolupracujeme spolu již nekolik let a určitě budeme i nadále.
Pan Jakubík je velmi ochotný finanční poradce. Vždy jsme spolu našli ideální řešení pro financování mých potřeb i produktů pro spoření. Pokud je potřeba něco aktualizovat nebo dořešit, vždy najdeme vhodný termín, je velmi flexibilní. Jeho služby mohu určitě doporučit.
S Manželi Jakubikovymi jsem nad míru spokojená. S čímkoliv a kdykoliv poradí a případně vysvětlí nejasnosti. Mohu jen všem doporučit. Jsou to finanční poradci na svém místě.
Se službami pana Jakubika a manželky Jitky jsem naprosto spokojený . V případě jakýchkoliv potíží, dotazů, vyřízení záležitostí ohledně financí atd.. jsou to právě oni co vás v tom nenechají a vždy pomůžou . Je na ně spoleh, mají mou důvěru . Velice ochotní s profesionálním přístupem .
Manželia Jakubíkoví sú jedny úžasný energiou sršiaci príjemný ľudia. Naša spolupráca s nimi je čerstvá ale rozhodne skvelým dojmom pôsobiaca jak na profesionálnej tak na osobnej úrovni. Už teraz sa tešíme aké esá pre nás vytiahnu z rukáva :)
S finančním poradenstvím jsem nadmíru spokojen. Akce, rychlost, efektivita.
S finančním poradenstvím manželů Jakubíkových jsem velice spokojená, vždy poradí a jsou velice ochotní a vstřícní. Určitě doporučuji.
Pan Jakubík i s manželkou jsou šikovní, dobrá spolupráce, lidský a profesionální přístup
Velmi dobrá spolupráce, milé prostředí, profesionální přístup.
Vřelá a příjemná domluva s Panem Jakubíkem i Paní Jakubíkovou. Pro mě kdo začíná se dívat kolem sebe abych měl kdykoliv kryté záda je pro mě jejich pomoc velice nápomocná. Děkuji jim za pomoc.
Poradí si s Vašimi rodinnými financemi od A do Z - od pojistky auta, přes spoření až po životní či důchodové pojištění. Není nic, co by nezvládli. Zjistí Vaše možnosti a potřeby do naprostých detailů (pan Jakubík rozmluví i mrtvého :-)) a navrhnou nejlepší řešení.
Manželé Tomáš a Jitka Jakubíkovi jsou odborníci na svém místě. Jsou kdykoliv ochotní pomoci a poradit v každé situaci. Za to jim patří velký dík, takových lidi je opravdu málo.
Jsme začátečníci, první dojem s panem Tomášem a paní Jitkou velmi pozitivní, vstřícní, rychle reagující na osobní potřeby, ochotní, profesionální přístup, těším se na další spolupráci.??
S panem Tomášem a paní Jitkou Jakubíkovými jsem jako jejich dlouholetý klient velmi spokojen. Vždy jsou velmi ochotní a vstřícní. Poradí a vyberou nejvhodnější produkt. Určitě doporučuji a těším se na další spolupráci.
Jsem hodně nevěřící člověk co se financí týče a složitý zákazník pro finanční poradce, avšak manžele Jakubíkoví to nevzdali a získali si mou důvěru. Jejich práce nekončí pouze uzavřením smlouvy, ale aktivita při řešení následných událostí na velmi vysoké úrovni Vás mile překvapí. Velmi si vážím jejich vstřícnosti, skvělé komunikaci, rychlosti a budu se dále těšit skvělé spoluprácí !!
Tomáš a Jitka jsou ti nejlepší poradci, kteří si udělají čas kdykoliv, ať je pátek nebo svátek a opravdu pomáhají lidem nejen s řešením nenadálých událostí, ale i s úsporou peněz. Díky a klobouk dolů.
Se službami Tomáše a Jitky jsem velmi spokojen. Jejich práce nekončí pouze uzavřením smlouvy - potěšila a překvapila mne jejich aktivita při řešení následných událostí. Velmi si vážím jejich přístupu, vstřícnosti, ochoty, skvělé komunikace a rychlosti - mohu je jen doporučit!
S Tomášem a Jitkou jsem velmi spokojená, výborná komunikace, vstřícnost a vždy dobře poradí.Mohu jen doporučit.
Velká spokojenost se službami Tomáše a Jitky, výborná komunikace, spolehlivost, rychlost, vstřícnost. Můžeme jen doporučit.
S Tomášem a Jitkou spolupracuji po stránce financí již mnoho let. Jejích práci člověk nejvíc ocení jak je v nouzi. Byli to zrovna oni, kteří mi pomohli jak jsem to nejvíc potřeboval. Spokojenost, můžu doporučit.
Se službami pana Jakubíka a jeho manželky jsem velice spokojena, v případě nutnosti, řeší problémy i o víkendu.
Dobrá práce
Spokojenost, rychlé vyřízení, vynikající komunikace. Manželé jsou prostě profesionálové v oboru. Oba velice příjemní a ochotní pomoci a poradit.
Spolehlivost, zodpovědný přístup, rychlá a ochotná komunikace, jsme spokojeni, určitě doporučuji.
Se službami a profesionálním přístupem pana Jakubíka a jeho manželky jsem velice spokojená. Vždy skvěle poradí, jsou velice vstřícní, energičtí a spolehliví. Mohu jen doporučit.
Pan Jakubík je konečně poradce, kterého nevyměníme :) Je neskutečné, jak si vše pamatuje, pohlídá termíny a co je nejvíc, jak umí zefektivnit rodinné hospodaření . Opravdu skvělá spolupráce. Moc Vám, pane Jakubíku, za vše děkujeme.
S panem Jakubíkem jsme velice spokojeni vždy nám dobře poradí a investuj naše peníze spolehlivě. Můžeme s manželem jen doporučit i jeho paní je velice milá a příjemná.
Se službami pana Jakubíka a jeho manželky jsme velice spokojeni. Můžu jen doporučit.
Tomáš Jakubík je opravdu poradce pro zákazníky, na rozdíl od spousty jiných poradců, kteří radí jen na úkor vlastního příjmu. U Tomáše je na prvním místě zákazník a to vždy. Moc děkujeme za takového člověka na svém místě.
Zkušený profesionální poradce, vstřícný a rýchlý přístup ?
Mohu jen doporučit, vždy rychlé jednání, profesionalita a vstřícnost.Doporučuji všem kteří potřebují poradit s finančními produkty.
Profesionální přístup vždy ochotný dobře a rychle poradí. Naprostá spokojenost mohu jen doporučit
Spolupracujeme již spoustu let, Vždy ochota a profesionální přístup. Snaží se nabídnout vždy to nejlepší pro svého klienta. Mohu všem doporučit.
Tomáš je spolehlivý poradce, ochotný, vstřícný, když něco potřebuji zavolám, prozvoním a on, pokud nemá čas okamžitě, tak v nejbližším možném termínu se ozve a vyřídí mé požadavky. Když jej navštívím osobně, je vždy milý, nabídne nejen své poradní služby, ale také čaj, kafe či vodu (dokonce i brýle, když zapomenu své). Doporučuji všem.
Služby pana Jakubíka využívám již řadu let. Vždy naprostá spokojenost.
Pan Jakubík vždy ochotně a empaticky přikládá ruku k dílu erudovanou pomocí v oblasti finančního poradenství.

Líbí se Vám články na mém webu?

Přihlašte se k odběru nových článků.

zpracováním osobních údajů